067 566 59 15 office@teskom.com.ua

Транспортна компанія «ТЕС-КОМ» пропонує послуги вантажників в Києві по комфортним цінами. Ми гарантує максимальну акуратність виконання робіт. Співробітники компанії працюють із замовленнями будь-якої складності:

 • транспортування офісних меблів;
 • квартирний переїзд;
 • доставка речей на дачу;
 • вивезення сміття після ремонту;
 • доставка будівельних матеріалів;
 • доставка габаритної техніки;
 • доставка продуктів з дотриманням необхідного температурного режиму;
 • розбирання, збірка і розстановка меблів;
 • надійна упаковка і фасування предметів.

Навантажувальні роботи в Києві повністю контролюються компанією «TES-KOM». Наші співробітники несуть відповідальність за збереження отриманого товару. Турбота про вантаж клієнта – головне завдання працівників, оскільки всі довірені нам предмети страхуються на період здійснення вантажно-розвантажувальних робіт в Києві. Страхування є невід’ємною частиною нашої співпраці з клієнтом. Всі пошкодження, відколи, отримані під час транспортування, будуть компенсовані.

Переїзд в Києві

Наша команда складається з досвідчених фахівців, які знають особливості акуратною і дбайливого упаковки, а також з відповідальністю ставляться до термінів доставки товарів. Вам не потрібно думати про деталі, команда «ТЕС-КОМ» подбає про те, щоб бабусин сервіз, улюблене піаніно або старовинні картинні рами зайняли своє місце в новому житлі в цілісності й схоронності.

Якщо клієнт турбується про вартість послуг, то можемо запевнити, що компанія не працює за шаблоном. Для кожного клієнта розробляється оптимальний маршрут, який допоможе заощадити час і гроші замовника. Також ми завжди готові надати повну інформацію про місцезнаходження товару за запитом і клієнт може самостійно відстежувати вантаж на шляху прямування.

Щоб мінімізувати витрати на переїзд, можна скористатися послугою погодинного замовлення вантажників. Сумлінні, професійні помічники зроблять роботу швидко і вигідно. Вантажники погодинно в Києві – відмінне рішення для тих, кому потрібен комплексний підхід до переїзду в стислі терміни. Перевезення, доставка, перестановка, і при необхідності упаковка товарів, входять в погодинну оплату вантажників. Кваліфікований персонал з використанням спеціально підготовленого транспорту здатний швидко і недорого вирішити всі проблеми, пов’язані з організацією переїзду.

Упаковка речей для переїзду

Вантажники в Києві виконують роботи по місту та Київській області. Наша компанія співпрацює як з фізичними, так і юридичними особами. Нас вибирають рітейлери, для яких важливим є дотримання певних температурних режимів під час перевезення продукції. Також у нас є спеціальний транспорт, обладнаний краном маніпулятором. Подібні машини ідеальні для акуратної і безпечної роботи з важкими вантажами.

Переїзд офісу в Києві: складності і особливості

Переїзд офісу в Києві – це головний біль для хорошого керівника. Адже хочеться, щоб переїзд був швидким, зручним і не викликав хвилю обурення у працівників. В такому випадку, варіант «впоратися своїми силами» не підійде. Що пропонує компанія «TES-KOM» для офісного переїзд в Києві:

 1. Заздалегідь обумовлені з замовником терміни виконання вантажно-розвантажувальних робіт.
 2. Демонтаж офісної техніки, розбирання меблів і упаковка майна.
 3. Використання спеціалізованого транспорту для перевезення вантажів.
 4. Розпакування, збірка меблів і розстановка, узгоджена з клієнтом.

Працюючи з нашими вантажниками, нічого очікувати потреби прибирати пакувальні матеріали, за чистотою і акуратністю виконання замовлення стежать співробітники компанії.

Переїзд офісу в Києві

Квартирний переїзд в Києві

Квартирний переїзд в Києві з послугами нашої компанії – легке і не клопітка заняття. Якщо ви боїтеся, що під час переїзду точно щось забудете, довіртеся кваліфікованим співробітникам. Працюючи з нами, ви уникнете непотрібних труднощів з пошуком підходящої машини, не будете заморочуватися над питанням, хто ж з друзів зможе допомогти розібратися з побутовою технікою.

Переїзд квартири в Києві

Переїзд квартири в Києві обійдеться набагато дешевше і швидше, якщо працювати будуть професіонали. Послуги вантажників передбачають перевезення особистих речей, переїзд з меблями. Що важливо, ми з розумінням ставимося до наших клієнтів і намагаємося розробити маршрут, який буде враховувати можливі пробки на дорозі.

У новій квартирі вантажники розпаковують і збирають меблі, розставляють побутову техніку. Вам не доведеться дізнатися, зі скількох деталей складається шафа або думати, як підняти холодильник на п’ятий поверх. Всі турботи команда компанії «TES-KOM» бере на себе.

Для нас важлива репутація, тому ми ретельно разом з клієнтом перевіряємо збереження предметів після переїзду.

Приходьте, телефонуйте, будемо раді співпраці

Послуги вантажників дозволяють заощадити час і власні сили. Фахівці «ТЕС-КОМ» беруться за замовлення будь-якої складності. Ми можемо допомогти, якщо після ремонту залишилося багато будівельного сміття, якщо має бути переїзд з квартири в новий будинок, якщо офіс налічує сотню співробітників, а робочий процес на фірмі ну ніяк не можна зупиняти надовго.

Вже дуже багато вантажно-розвантажувальних робіт виконано нашими хлопцями, нас радять друзям і знайомим. Будемо раді допомогти вам з зручним і швидким переїздом в місті Київ.

Переваги вантажих перевезень з ТЕС-КОМ
01.

Надійність

Забезпечити надійне транспортування вантажу клієнта - головна мета компанії ТЕС-КОМ ось уже багато років.

02.

Професійність

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників.

03.

Проклієнтська направленість

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників.

04.

Розумне ціноутворення

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників.