067 566 59 15 office@teskom.com.ua
Вантажні перевезення по Україні
Тент, напівпричіп

Призначені для перевезення більшості вантажів. Завантаження може відбуватися зверху, збоку, ззаду. Вантажопідйомність: 20-22 тонни. Місткість 22-33 європалети. Корисний об’єм: від 60-96 м.куб. Розміри: довжина 13,6 м, ширина 2,45 м, висота 2,65-2,75 м. Напівпричепи служать для перевезення великих і важких вантажів, монтажу різного устаткування, потреб сільського господарства, будівництва та інших транспортних завдань.

Рефрижератор напівпричіп

По суті це напівпричіп з холодильною установкою. Призначений для транспортування швидкопсувних вантажів і продуктів, а також вантажів, перевезення та зберігання яких вимагає дотримання певної температури. Наприклад, медикаменти, напої. Вантажопідйомність: 12-22 тонни. «Євростандарт»: 20 тонн, 82 м.куб корисного об’єму, 32 палети.
Експлуатація рефрижераторів дорожче звичайних типів машин на 5-25%.

 

Автосцепка

Автомобіль плюс причіп. Перевага: швидка навантаження і розвантаження, а також великий корисний об’єм. Недолік: не придатний для перевезення довгомірних виробів. Вантажопідйомність: 16-25 тонн. Корисний об’єм: 60-120 м³. Місткість: 22-33 европаллети.

Юмба

Напівпричіп підвищеної місткості, яка досягається за рахунок «Г» -образної підлоги і зменшеного діаметра коліс напівпричепа. Вантажопідйомність: до 20 тонн. Корисний об’єм: 96-110 м³. Місткість: 33 європалет.

 

Автоцистерна

Цистерни призначені для перевезення рідких, газоподібних, дрібно-дисперсійних і сипучих (борошно, цемент) вантажів.
За своєю формою перетину цистерни поділяються на три види – круглі, еліптичні і в формі «валізи».

Контейнеровоз

Традиційно контейнеровозами називають морський транспорт. Але так як, часто пункти вивантаження знаходяться далеко від портів (терміналів) морські контейнери перевозять на спеціалізованих автомобільних контейнеровозах.
Контейнеровоз може перевозити не тільки контейнери, але будь-який вантаж, під який можна підібрати і зафіксувати платформу.

 

Самосвал

Виконуються у вигляді відкритого цельнометаллического бортового кузова з гідравлічним пристроєм для автоматичної вивантаження вантажу, що перевозиться. При цьому ззаду є кріпиться на верхніх шарнірах борт, автоматично відкривається при нахилі кузова під дією сили власної ваги.

Мікроавтобус

Призначений для перевезення вантажів малого об’єму і ваги. Вантажопідйомність: 1-3 тонн. Обсяг: 3-10 м³. Переваги: низька собівартість перевезень, висока швидкість доставки.

 

Зерновоз

Застосовується для перевезення зернових культур. Вантажопідйомність: 12-22 тонн.

Платформи і низькорамні трали

Платформа, а також її різновидність – низькорамний трал, є спеціалізованим транспортним транспортом для перевезення негативних і тяжких тварин. Іх відрізняє підвищену вантажопідйомність (до 200 тонн) і наявність спеціальних крепеж.

 

Переваги вантажих перевезень з ТЕС-КОМ
01.

Надійність

Забезпечити надійне транспортування вантажу клієнта - головна мета компанії ТЕС-КОМ ось уже багато років.

02.

Професійність

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників

03.

Проклієнтська направленість

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників

04.

Розумне ціноутворення

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників