067 566 59 15 office@teskom.com.ua
Грузовий мікроавтобус до 1,5 тонн
Грузовий мікроавтобус до 1,5 тонн

висота – до 1,6 м;
ширина – до 1,70 м;
довжина – до 3 м;
обсяг – 8 м3.

195 грн/година без НДС. Минимальный заказ на 2 години + 1 годину подачі.

Грузовий автомобіль до 3 тонн
Грузовий автомобіль до 3 тонн

висота – до 1,9 м;
ширина – до 1,9 м;
довжина – до 4,5 м;
обсяг – 16 м3.

205 грн/год. без НДС. Мінімальний заказ 3 години + 1 година подача.

Вантажний автомобіль до 5 тонн
Вантажний автомобіль до 5 тонн

висота – до 2,5 м;
ширина – до 2,45 м;
довжина – до 6,0 м;
обсяг – 32 м3.

290 грн/год. без НДС. Мінімальний заказ 3 години + 1 година подача.

Вантажний автомобіль до 10 тонн
Вантажний автомобіль до 10 тонн

висота – до 2,7 м;
ширина – до 2,45 м;
довжина – до 8 м;
обсяг – 42 м3.

380 грн/год. без НДС. Мінімальний замовлення 4 години + 1 година подача.

Вантажний автомобіль до 20 тонн
Вантажний автомобіль до 20 тонн

высота: 2,5-2,8 м;
ширина: 2,43-2,45 м;
длина: 12-13,6 м;
объем: 82-96 м3.

510 грн/год. без НДС. Мінімальний замовлення 4 години + 1 година подача.

Вантажні перевезення по Києву та Київській області є затребуваною послугою у організацій та приватних замовників. Транспортна компанія «ТЕС-КОМ» виконає перевезення вантажу по Києву та області, будь-якої складності в обумовлені терміни з мінімальною витратою часу клієнта. Ми виконаємо навантаження, транспортування та розвантаження меблів, доставку побутової техніки, перевезення обладнання, доставку продуктів харчування, доставку товару в торговельні точки, перевезення товарів з дотриманням температурного режиму, товарів різного призначення за допомогою відповідного, спеціально підготовленого транспорту, силами кваліфікованого персоналу. Підписуючи договір на вантажні перевезення по Києву та області з клієнтом, ми гарантуємо дотримання термінів та збереження вантажів кожного замовника. Оплата за вантажоперевезення здійснюються як з ПДВ, так і без ПДВ.

Надійні автомобілі

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг перевезення вантажів по Києву та Київській області. Автотранспорт для перевезень в межах Київської області не має собі рівних по швидкості доставки і вартості. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам вантажоперевезення по Києву автотранспортом, пристосованим для переміщення в умовах міста з багатотисячним населенням. Ми постійно стежимо за технічним станом нашого автопарку, вчасно проводимо технічні огляди та планові ремонти. З нами ви будете впевнені, що вантаж буде доставлений вчасно. За допомогою наших автомобілів перевозять продукти харчування, обладнання, побутову техніку, будівельні матеріали, товари народного споживання. У нашому автопарку є автомобілі різної вантажопідйомності, для різних типів товарів.

Вантажні перевезення по Києву за допомогою рефрижераторів користуються великою популярністю у рітейлерів. Це автомобілі з холодильною установкою, в яких навіть швидкопсувні продукти легко будуть доставлені в торгівельні точки з дотриманням температурного режиму. Потрібні вантажні перевезення по Києву негабаритних і важких товарів? У нашому автопарку ви можете знайти відкриті бортові машини, обладнані краном маніпулятором. Самоскиди стануть чудовою знахідкою для будівельних компаній, а вантажні мікроавтобуси стануть в нагоді для перевезення невеликих вантажів.

Вивірена логістика

Перевезення вантажів по Києву та області вимагає продуманої організації. Для наших клієнтів ми завжди знаходимо оптимальні шляхи вирішення, будуємо оптимальні маршрути доставки вантажів. Вантажні перевезення по Києву здійснюються за перевіреними маршрутами, безпечним і коротким. Перевезення по Києву плануються з урахуванням утрудненого трафіку в години пік. Ми постійно контролюємо стан доріг по яким проходять наші маршрути, щоб ремонт або закриття ділянок доріг не стали неприємною несподіванкою в процесі доставки.

Персонал

За час роботи, компанія «ТЕС-КОМ» виростила кваліфікований персонал. Всі менеджери і логісти на відмінно знають свою роботу.

При замовленні перевезення по Києву та області наші менеджери з радістю проконсультують клієнта, підберуть оптимальний транспорт для виконання перевезення по Києву та області, прорахують вартість рейсу, час роботи автомобіля.

З нами працюють тільки досвідчені водії, які працювали раніше як на міжнародних і внутрішніх перевезеннях так і в великих містах. На даний момент, перевезення вантажів по Києву – їх основна спеціалізація, і вони знають все до найдрібніших подробиць про організацію транспортування, специфіки роботи у великому місті і потреби клієнтів з огляду на специфіку вантажів. Ми несемо повну. Матеріальну відповідальність з моменту приймання вантажу до перевезення до моменту передачі вантажу клієнту, в обов’язки водія входить контроль стану вантажу при прийомі до транспортування, регулярні звіти про місце знаходження, пред’явлення документів на вантаж контролюючим органам. Наші водії зроблять все, щоб ваш вантаж виявився на місці вчасно!

Страхування

Всі турботи про безпеку вантажу ми беремо на себе. Втрати вантажу, його крадіжки або псування неможливі при нинішній організації роботи компанії. Для спокою замовника ми оформлюємо договір надання послуги вантажоперевезення по Києву і області, в якому вказуємо ступінь матеріальної відповідальності компанії в разі недотримання вимог безпеки. Всі пошкодження будуть компенсовані нашою компанією.
Також ми маємо договір страхування відповідальності експедитора, який покриває 2 000 000 грн. по одному випадку. За бажанням клієнта ми можемо додатково застрахувати його вантаж.

Оформлення вантажоперевезення по Києву

Співпраця з нами позбавить вас від необхідності самостійного оформлення заявок і супровідних документів. Ми беремо на себе всю паперову роботу. При оформленні замовлення перевезення вантажів по Києву, наш менеджер в телефонному режимі приймає замовлення, самостійно оформляє заявку і направляє клієнту для підтвердження. У разі якщо Ви новий клієнт, отримавши від Вас реквізити ми самостійно оформимо договір надання послуг з перевезення по Києву та області, направимо Вам на узгодження та підписання.

За фактом виконання перевезення, для оплати за послугу ми надаємо Вам весь пакет оригіналів документів.

 • Договір надання послуги перевезення вантажів по Києву і області.
 • Заявку на послугу із зазначенням маршруту і вартості перевезення.
 • ТТН.
 • Рахунок та Акт виконаних робіт.

Повний супровід

Ми не обмежуємо свої функції тільки перевезенням вантажів по Києву та області. Наші послуги комплексні і ми пропонуємо замовникам повний супровід вантажу. В послуги вантажоперевезення по Києву входить прийом заявки на перевезення, узгодження маршруту доставки і вартості, підготовка супровідних документів на його перевезення, прийом вантажу за кількістю та якістю, контроль навантаження і кріплення вантажу в кузові автомобіля, відстеження вантажу і контроль його пересування, контроль своєчасної доставки до місця призначення. У свого персонального менеджера ви завжди можете дізнатися, де знаходиться ваш вантаж, чи вкладається він у обумовлені терміни доставки, коли він прибуде в призначене місце. Якщо в процесі транспортування виникають проблеми з автомобілем, документами або водієм, ми вирішуємо їх самостійно і за рахунок компанії. Доставка здійснюється строго за погодженим із замовником маршрутом, в обумовлені терміни, за адресами вказаними замовником.

Будь-які вантажі в термін

Завдяки великому автопарку ми перевозимо будь-які вантажі:

 • будматеріали,
 • виробничу сировину,
 • продукти харчування і харчова сировина,
 • медичне обладнання,
 • хімічні рідини і масла, небезпечні речовини,
 • меблі,
 • інструменти,
 • електроприлади і багато іншого.

Довіряючи нам свій вантаж, ви можете бути впевнені, що він буде доставлений в строк без форс-мажорів.

Чому нас вважають краще за конкурентів?

 • ми пропонуємо комплексні послуги, піклуємося про вантаж від його завантаження та оформлення документів до доставки кінцевому одержувачу,
 • професійні співробітники, досвідчені логісти, водії зі знанням міста і маршрутів перевезень, грамотні менеджери,
 • забезпечуємо високий рівень сервісу, завдяки якому у нас багато постійних партнерів та клієнтів,
 • великий автопарк, пристосований для транспортування вантажів різної специфіки на далекі відстані,
 • економимо ваш час і гроші, оформляючи документи на перевезення самостійно, беремо на себе узгодження транспортування складних вантажів,
 • більше 5 років працюємо на ринку і не маємо жодного негативного відгуку,
 • постійно вдосконалюємось і ростемо, розширюємо свою присутність на ринку.

Демократичні ціни

На нашому сайті ви зможете дізнатися, скільки коштуватиме перевезення вашого вантажу. Введіть в спеціальні поля місце відправлення і місце доставки вантажу, контактні дані і Вам передзвонить наш менеджер і озвучить вартість транспортування. Ціни на вантажоперевезення по Києву і області складаються з декількох складових:

 • Формат автомобіля,
 • Час роботи автомобіля на маршруті,
 • Протяжність маршруту за межами Києва,
 • Додаткові послуги, навантаження, розвантаження і т.д.

Ми утримуємо найнижчі ціни на вантажоперевезення по Києву та Київській області-зв’яжіться з нашим менеджером і переконайтеся в цьому самі!

Вже сотні великих і дрібних компаній стали нашими постійними партнерами в галузі вантажних перевезень по Києву та області. Приєднуйтесь і Ви до дружнього спільноті клієнтів компанії ТЕС-КОМ! Ми вміємо робити вигідні пропозиції, від яких неможливо відмовитися. Ви здивуєтеся сервісу європейського рівня , чіткої організації роботи, низькими цінами на вантажоперевезення всіх типів. Зателефонуйте нам – і ми подбаємо про ваш вантаж!

Переваги вантажих перевезень з ТЕС-КОМ
01.

Надійність

Забезпечити надійне транспортування вантажу клієнта - головна мета компанії ТЕС-КОМ ось уже багато років.

02.

Професійність

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників.

03.

Проклієнтська направленість

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників.

04.

Розумне ціноутворення

Стабільну і успішну роботу ТЕС-КОМ забезпечує професіоналізм співробітників.